Február 2019

28. 2. 2019, 14:24 | Publikoval |

Ešte stále studený ale aspoň krátky mesiac február sme využili naplno, okrem našich zvyčajných, pravidelných návštev sme zavítali aj do Levoče, Žiliny, Brezna či Handlovej, aby sme pedagógom na ich školách pomohli s cvičením a vyšetrili nových prváčikov. Konkrétne sme navštívili ZŠ Dlhé Stráže, ZŠ Š. Kluberta Levoča, ZŠ Slov. Dobrovoľníkov Žilina, ZŠ Pionierska 2 Brezno, ZŠ Mierové Námestie Handlová.

Naše zvyčajné kontrolné dni boli:

V Ružomberku: MŠ Bernoláka 2 triedy, MŠ Hrabovo 2 triedy, MŠ Š. Moyzesa 2 triedy a tiež MŠ Bystrická, ZŠ Klačno v štyroch triedach: 1. A,B a 3. A B.

V Martine: MŠ Družstevná, MŠ J. Šimka, MŠ Tajovského, MŠ J. Lettricha, MŠ K. Nálepku, MŠ Gorkého, MŠ Hurbanová, MŠ Priehradná, MŠ Dolinského

Všetky februárové stredy sme sa stretávali v easy gyme s deckami, ktoré majú chuť sa hýbať a tak sme príjemne a užitočne spolu strávili pár poobedí. Pravidelne sme si opakovali, ako vyzerá správne držanie tela a  naše decká si tak osvojili pokyny, ktoré im už vôbec nemusíme pripomínať. Tešíme sa z každého pokroku, a deckám sa venujeme tak, aby v budúcnosti mali na čom stavať. Okrem aktívnej časti cvičení a zdravotných cvikov sa venujeme napríklad aj správnemu dýchaniu, ktoré je ku správnemu držaniu tela nevyhnutné. Snažíme sa deckám pripomínať a dbať na správne stereotypy počas celého cvičenia.

 

IMG-7367IMG-7370IMG-7027IMG-7035IMG-7320IMG-7353IMG-7377