2% z dane pre OZ za zdravší život

Podporte nás svojimi dvoma percentami

Iba dve percentá… Až dve percentá… Tak málo a predsa tak veľa. Dve percentá, ktoré dokážu meniť život k lepšiemu, dve percentá, vďaka ktorým dokážeme napĺňať naše ciele. Tie ciele sú zdravému človeku neraz vzdialené.

Chceme pomáhať a pomáhame žiť plnohodnotným životom. Pomáhať všetkým, ktorí to potrebujú. Nik z nás si nemôže byť istý, či tú pomoc nebude potrebovať už zajtra. Pomáhame i deťom.

Pomôžte nám pomáhať.

Sme vďační všetkým darcom 2%, ktorí na nás každoročne myslia a podporujú nás. Aj pár eur od mnohých ľudí dokáže urobiť veľký balík peňazí a my dokážeme v ďalšej škole zakúpiť pomôcky ako sú fitlopty či dynamické podložky na sedenie.

V odkaze nájdete tlačivo, ktoré treba vyplniť a odovzdať pri daňovom priznaní buď vášmu zamestnávateľovi alebo priamo na daňovom úrade: vyhlásenie o preukázaní 2% z dane.

Veľká vďaka!

Zo získaných financií budú:

  • zakúpené cvičebné pomôcky do základných a materských škôl (fit lopty a cvičebné podložky),
  • spinálne stoličky a stoly do základných škôl,
  • zabezpečené natáčanie cvičebného DVD pre deti v materských a základných školách,
  • technicky zabezpečené vyšetrenie detí na ochorenia chrbtice,
  • zaškolenie telocvikárov v oblasti cvičebných zostáv pre deti,
  • zakúpenie LCD televízorov na chodby základných škôl zapojených do projektu,
  • pre dospelých zrealizujeme edukačné kurzy v oblasti starostlivosti o chrbticu
  • príprava a tlač odborných letákov o ochorení chrbtice,
  • vydanie a tlač brožúr s odbornými radami pri podávaní žiadosti o ZŤP….

Správnym prístupom, prevenciou či názornými ukážkami dokážeme zabrániť tomu, aby sa ľudia o pár rokov stretli s navlas rovnakými zdravotnými problémami. Sme šťastní, že aj vďaka Vám sa nám to darí. Sme šťastní a hrdí. Za našimi skutkami, aktivitami, za našou prácou totiž stojíte vy všetci, ktorým zdravie nie je ľahostajné. Vy všetci, ktorí nás podporujete. Za to vám patrí úctivá a veľká vďaka…

O darovaní 2% z dane pre našu organizáciu sa informujte e-mailom info@zdravachrbtica.sk alebo na telefónom čísle 0918 149 068.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.