Vzdelávanie

Občianske združenie Za zdravší život je je poskytovateľom vzdelávania a kurzov pre pedagogických zamestnancov, trénerov a inštruktorov. Pre pedagogických zamestnancov regionálneho školstva ponúkame akreditovaný program inovačného a aktualizačného vzdelávania a moduly programu inovačného vzdelávania podľa zákona č. 138/2019 Z. z. s obsahovým zameraním spadajúcim do schváleného oprávnenia. 

Akreditovaný program aktualizačného vzdelávania Zdravotná telesná výchova

Akreditovaný program aktualizačného vzdelávania Zdravotná telesná výchova – základy a využitie počas učebného procesu je určený pre pedagogických zamestnancov regionálneho školstva kategórie učiteľ, podkategórií učiteľ materskej školy, učiteľ prvého stupňa základnej školy, učiteľ druhého stupňa základnej školy, učiteľ strednej školy, vychovávateľ, školský tréner.
Viac o vzdelávaní

Akreditovaný program inovačného vzdelávania Zdravotná telesná výchova

Akreditovaný program inovačného vzdelávania Zdravotné cvičenia súčasť telesnej výchovy a voľnočasových aktivít detí a žiakov je určený pre pedagogických zamestnancov regionálneho školstva kategórie učiteľ, podkategórií učiteľ materskej školy, učiteľ prvého stupňa základnej školy, učiteľ druhého stupňa základnej školy, učiteľ strednej školy, vychovávateľ, školský tréner.
Viac o vzdelávaní

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.