Zdravá chrbtica

Zdrava chrbtica logo

Poslaním tohto projektu je poskytnúť laickej verejnosti informácie v oblasti ochorení chrbtice, vysvetliť odborné výrazy a pomenovania, s ktorými sa stretávate pri návšteve lekára, poskytnúť pomoc cez telefón v neočakávaných situáciách, aj odborné poradenstvo v prípade podstúpenia operácie chrbtice, pomoc v prípade úrazu alebo iných foriem ochorenia chrbtice.

Jednou z ďalších vízií projektu Zdravá chrbtica je prevencia. Keďže sa chrbtica vyvíja od narodenia, je potrebné začať s prevenciou už u detí. Už deti treba naučiť, ako sa majú o svoj chrbát starať, ako správne sedieť, ako správne cvičiť, a tým predísť ochoreniam chrbtice v neskoršom veku.

Ďalšou neodmysliteľnou súčasťou činností OZ za zdravší život je použitie získaných finančných prostriedkov na zakúpenie cvičebných pomôcok pre rôzne zdravotné zariadenia a inštitúcie.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.