O nás

Spoločná myšlienka, spoločný údel, spoločné úsilie, spoločný cieľ … Pohnútky, ktoré ma viedli k založeniu občianskeho združenia, majú dve roviny, hovorí doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD., predseda OZ za zdravší život.

Tá teoretická vyviera z mojej praxe neurochirurga, kedy sa dennodenne stretávam s boľavým údelom čoraz väčšej skupiny ľudí.

Tá praktická rovina pramení vo viere, že žiadny stav nie je konečný a tak, ako prevencia zabezpečí zdravému človeku plnohodnotný život, správny prístup k samému sebe vráti do bežného života i človeka s poškodeným zdravím…

Na trhu s bolesťou chýbajú informácie, a preto praktické i odborné rady, názorné ukážky, prevenčné projekty, poradenstvo v oblasti ZŤP legislatívy, to je to, čo vám chceme ponúknuť.

Sú to len čriepky mozaiky, na konci ktorej stoja výsledky ako „zdravé deti“, „plnohodnotný život“, „menej boľavá chrbtica“ či mnohé ďalšie …

Aktívne preto spolu so svojim tímom ľudí vstupujeme na pôdu nemocničného prostredia, aktívne vstupujeme na pôdu školských tried, aktívne komunikujeme s každým, kto potrebuje našu pomoc aj napriek tomu, že sme si vedomí dlhej cesty. Na jej konci však stoja výsledky, ktoré nás ženú vpred … a preto dovoľte mi privítať vás na našich stránkach.

Sme tu pre vás…

Odborní garanti projektu Zdravý chrbátik

mudr rusnak 2

Doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
hlavný odborný garant projektu

marina kolarova

Mgr. Marína Potašová, PhD.
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

ivica ondruskova

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Radka Komárová

Mgr. Radka Komárová
projektový manažér, fyzioterapeut

Mgr. Lenka Čížiková 
lektor, fyzioterapeut


Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.