SUPER finále – Školský šport 2024

V dňoch 11.-12. júna 2024 sa v areáli X-bionic Sphere Šamorín uskutočnilo podujatie SUPER finále – Školský šport 2024, kde sme sa zúčastnili ako partneri sprievodného programu vo FUN ZÓNE.

Podujatia sa zúčastnilo viac ako 1500 žiakov zo Šamorína a okolitých miest so svojimi triednymi učiteľmi a niekoľko desiatok rodín s deťmi.

Aký bol dôvod našej účasti ? 🤸‍♀️

Naša účasť na tomto významnom školskom športovom podujatí nám umožnila prispieť k podpore športu medzi mladými ľuďmi a zároveň prezentovať naše aktivity širokému publiku. Cieľom našej prítomnosti v FUN ZÓNE bolo zabezpečiť, aby sa deti a návštevníci mohli zabaviť, zasúťažiť si a dozvedieť sa viac o našom projekte.

Počas podujatia SUPER finále – Školský šport 2024 sme vo FUN ZÓNE venovali osobitnú pozornosť nácviku rovnováhy a diagnostike držania tela detí.

Pre žiakov sme si pripravili sériu cvičení zameraných na zlepšenie rovnováhy. Deti si mohli vyskúšať cvičenie na fitloptách, rôzne balančné pomôcky a aktivity, ktoré im pomohli zlepšiť koordináciu a stabilitu. Cvičenia boli navrhnuté tak, aby boli zábavné a motivujúce, čím sme podporili ich záujem o fyzickú aktivitu a zdravý životný štýl.

Okrem nácviku rovnováhy sme sa zamerali aj na diagnostiku držania tela. Pomocou vyšetrovacích techník a postupov sme hodnotili postúru detí a identifikovali prípadné odchýlky. Na základe týchto diagnostických výsledkov sme poskytovali odporúčania a rady, ako zlepšiť držanie tela a predchádzať problémom s chrbticou.

Organizátori pripravili pre deti bohatý program s možnosťou vyskúšať si rôzne športy, zábavné aktivity vo FUN ZÓNE, autogramiádu s reprezentáciou SR U21 či stretnutie s osobnosťami na spoločných fotografiách.

Tešíme sa, že sme mohli prispieť k podpore zdravého životného štýlu medzi mladými účastníkmi podujatia a veríme, že naše aktivity vo FUN ZÓNE im priniesli nielen zábavu, ale aj cenné vedomosti a zručnosti pre ich rozvoj.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.