Aj Piešťany sú zapojené do projektu

Dňa 5.4.2017 naše občianske združenie spustilo projekt Zdravý chrbátik aj v meste Piešťany. Náš kolektív navštívil Základnú školu na Holubyho ulici.

Najprv sme vyšetrili chrbátiky vo vybranej triede prváčikov, ktorých sme zároveň naučili, ako správne počas vyučovania sedieť. Veľmi ochotne si to s nami aj vyskúšali.
Hneď po vyšetrení viedli naše kroky do multimediálnej učebne, kde nás už čakala skupinka učiteliek. Slova sa chopila Mgr.Marína Kolarová, ktorá učiteľov previedla cez teoretickú aj praktickú časť. Po skončení cvičenia na fit loptách sa rozpútala veľmi milá diskusia, ktorou sme náš deň v Piešťanoch ukončili.
V mene celého tímu by sme sa chceli poďakovať pani PaedDr. Elene Skovajsovej z mestského úradu Piešťany za pomoc pri organizovaní a pani Mgr. Elene Kubániovej – zástupkyni riaditeľa pre I.stupeň za poskytnutie priestorov a súčinnosť pri organizovaní. Naša vďaka patrí, samozrejme, aj všetkým zúčastneným učiteľom.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.