Ako sa zapojiť do projektu, alebo ako zapojiť Vašu základnú školu do projektu Zdravý chrbátik

V školskom roku 2015/2016 prebehne postupné oslovovanie okresných školských úradov, ktoré vyberú jednu základnú školu vo svojom okrese, v ktorej prebehne zaškolenie učiteľov a táto škola sa stane pilotnou pre okres. Cestou školských úradov Vás pozveme na toto stretnutie. Kde prebehne zaškolenie učiteľov, ktorí majú záujem a chuť sa zapojiť do projektu.

V tejto pilotnej škole dodáme cvičebné pomôcky ako sú fitlopty podľa počtu najpočetnejšej triedy, prípadne doplníme počet ak už s nejakými fitloptami disponujú.

V tejto škole prebehne vstupné vyšetrenie detí vo vybratej triede, prípadne u vybraných detí, žiakov.

Tento projekt je určený pre učiteľov 1.stupňa základných škôl, ale budeme radi, ak sa zaškolenia zúčastnia aj učitelia telesnej výchovy v 2.stupni.

Postupne podľa našich možností a podľa požiadaviek zo strany škôl budú prebiehať pravidelné návštevy v školách, ktoré sa zapoja do projektu a vo svojej škole nalepia nálepku, že sú “zapojení”.

O školiacich akciách sa určite včas dozviete aj na našej stránke prípadne na FB Zdravachrbtica

Realizačný tím sa teší na osobné stretnutie:-)

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.