Banská Bystrica privítala projekt Zdravý chrbátik

Dňa 28.03.2017 sa konal edukačný seminár pre učiteľov základných škôl z mesta Banská Bystrica na pilotnej škole Pieninská 27. O náš projekt Zdravý Chrbátik prejavilo záujem 17 učiteliek zo štyroch základných škôl z mesta Banská Bystrica.

Teoretická prednáška učiteľov z prvého stupňa základných škôl veľmi zaujala a po jej skončení sme s úsmevom ďalej pokračovali v praktickej ukážke, kde sme si spolu s učiteľmi ukázali základné cvičenia na fitloptách. Odborná prezentácia a ukážka cvičebných zostáv bola pod vedením garantky pre oblasť liečebno – kondičnej rehabilitácie Mgr. Maríny Kolarovej. Po skončení seminára sme vďaka tomuto detskému projektu odovzdali učiteľom DVD nosiče, na ktorých sú nahraté rôzne kombinácie zdravotných cvičení s fitloptou, ktoré môžu následne využívať na hodinách so samotnými deťmi.

V mene celého tímu ďakujem učiteľom za účasť a pozitívne ohlasy.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.