Cvičenie v Považskej Bystrici

Tento týždeň sme s projektom Zdravý chrbátik realizovali zdravotné cvičenia v Považskej Bystrici. Zdravotné cvičenie bolo ukázané druhákom na ZŠ Nemocničná, ktorá je našou pilotnou školou v okrese. Zdravotné cvičenia sme si zacvičili s deťmi, ktoré sme minulý školský rok vyšetrili. Druháci zdravotné cvičenia odcvičili na jednotku. Ovládali správne cvičiace poly, správne dýchanie a bez chýb odcvičili aj kompletnú zostavu zdravotných cvičení. Správny sed si žiaci pamätali z minulého školského roku, takže si ho stačilo len v krátkosti zopakovať. Za takéto príjemné cvičenie a výbornú prácu s deťmi patrí vďaka ich triednej učiteľke, ktorá zdravotné cvičenia cvičí s deťmi pravidelne.

Okrem cvičenia s druhákmi, sme v poobedných hodinách absolvovali zdravotné cvičenia s prvákmi, ktorí chodia na športový krúžok. Okrem nových prvákov cvičenia sa zúčastnili aj pani učiteľky prvého stupňa, ktoré mali záujem zopakovať si zostavu a pozrieť si jej nácvik s deťmi.

Keďže sa v Považskej Bystrici na ZŠ Nemocničná takto intenzívne venujú zdravotnému cvičeniu s deťmi, pevne veríme, že spoločnými silami podporíme  zdravý vývin držania tela a chrbtice detí aj na tejto škole.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.