Cvičíme s predškolákmi

Tak ako sme sa zameriavali na cvičenia na 1 stupni ZŠ, našou snahou je pripraviť kompletné cvičebné zostavy aj pre predškolákov.

Cvičebné zostavy sa nám podarilo nacvičiť pomocou riaditeliek materských škôl na Bystrickej ceste s pani PaedDr. Ivicou Ondruškovou, PhD. a na Hrabovskej ceste s pani Mgr. Beátou Jantošovou začo im chceme poďakovať. Cvičebné zostavy sme predstavili v materskej škole Hrabovská cesta v Ružomberku riaditeľkám MŠ z Martina a poslancom mesta Ružomberok.

Práve v tomto období sa finalizuje DVD pre najmenších s cvičebnými zostavami, ktoré budú slúžiť ako metodický materiál v rámci zdravotných cvičení, ktoré sa cvičia na telesnej výchove v materských školách. Veríme, že poskytnuté materiály pomôžu naším deťom, aby zdravo vyrastali a tak predišli rôznym ťažkostiam v dospelosti. Fotografie detí s cvičení.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.