Dňa 11.02.2016 sa konal edukačný seminár pre učiteľov základných škôl z Bratislavy.

Dňa 11.02.2016 sa konal edukačný seminár pre učiteľov základných škôl z Bratislavy. O náš projekt Zdravý Chrbátik prejavilo záujem 22 bratislavských základných škôl. Veľké školenie učiteľov prebiehalo na základnej škole Jelenia č.16 za účasti garanta projektu a neurochirurga doc. MUDr. Róberta Rusnáka, PhD. a manažérky občianskeho združenia Mgr. Zuzany Hrčkovej. Úvodné slovo mal predseda občianskeho združenia OZ Za zdravší život doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD., ktorý predstavil  základnú filozofiu projektu Zdravý chrbátik.

Odborná prezentácia a ukážka cvičebných zostáv bola pod vedením garantky pre oblasť liečebno – kondičnej rehabilitácie Mgr. Maríny Srpoňovej. Učitelia tak mali možnosť si priamo v praxi vyskúšať jednotlivé cviky. Praktická hodina bola rozdelená na rozcvičku a cviky s loptou.

V mene celého tímu ďakujem učiteľom za účasť a pozitívne ohlasy.

Reportáž z podujatia v Slovenskom rozhlase: https://slovensko.rtvs.sk/clanky/zdravie/100237/projekt-zdravy-chrbatik-prinasa-do-skol-fitlopty

Autor: Mgr. Ľubica Kulčárová- koordinátor projektu pre Bratislavský kraj.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.