Prehľad aktivít v mesiaci január 2019

Začiatok mesiac január nám začal oddychom, nepotrvalo však dlho a všetci sme chtiac-nechtiac rozhýbali aj svoj chrbátik.

Začiatok mesiac január nám začal oddychom, nepotrvalo však dlho a všetci sme chtiac-nechtiac rozhýbali aj svoj chrbátik. Náš Projekt Zdravý chrbátik v tento studený mesiac skontroloval a pomohol s cvičeniami v týchto materských školách:

  • v Ružomberku: MŠ Hrabovo 2 triedy, MŠ Š. Moyzesa 2 triedy, MŠ Bernoláka 2 triedy a tiež MŠ Bystrická
  • v Martine: MŠ Tajovského, MŠ J. Lettricha, MŠ K. Nálepku, MŠ Gorkého, MŠ Hurbanová, MŠ Priehradná, MŠ Družstevná, MŠ J. Šimeka
  • taktiež sme precvičovali novú zostavu s therabandami na ZŠ Klačno v štyroch triedach: 1. A,B a 3. A B
  • každú stredu sa s aktívnymi deckami vidíme v Easy gyme, kde si cvičenia šijeme rovno na mieru a snažíme sa ich robiť čo najpestrejšie, predovšetkým tak, aby sme našej novej generácii vytvorili pozitívny vzťah k pohybu
  • okrem iného Projekt Zdravý chrbátik navštívil takmer všetky školy, ktoré sa 17.09.2018 zúčastnili reedukačného školenia na Základnej škole Klačno v Ružomberku: ZŠ s MŠ Lúčky, ZŠ s MŠ Ľubochňa, ZŠ Černová, ZŠ Biely potok, ZŠ Ludrová, ZŠ Stankovany.

Na týchto základných školách sme vyšetrili chrbátik všetkým prváčikom a zacvičili sme si zostavu s therabandami, v týchto navštívených školách teraz necháme krásnu myšlienku zdravého chrbátika plynúť a dúfame, že keď sa do škôl opäť vrátime, budeme vidieť prospešnosť zdravotných cvičení predovšetkým na chrbátikoch vašich detí.

 

{joomplucat:2}

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.