Jedenáste VIDEO OZ Za zdravší život so zdravotnými cvičeniami – pokračovanie

V druhej časti a zároveň v našom jedenástom videu si môžete znovu zacvičiť s gymnastkou Danielkou. Pred cvičením si urobte krátku rozcvičku na zahriatie tela, dodržiavajte pitný režim. Počas celého cvičenia dodržiavajte zásady správneho držania tela a správneho dýchania, ktoré si môžete spolu s nami zopakovať v našich predchádzajúcich videách. V tomto videu spoločne posilníme svaly v našom tele, ktoré majú tendenciu ochabovať. V predchádzajúcom videu sme zas naťahovali svaly s tendenciou skracovať sa. Aby sme mali zdravý chrbátik a správne držanie tela, svaly v našom tele musia byť správne vyvážené. Cvičením zdravotných cvičení s prvkami Pilates sa teda chceme vyhnúť svalovej disbalancii a deformitám chrbtice. Cvičenie je primárne určené pre deti na prvom stupni ZŠ, no samozrejme je vhodné aj pre dospelých, či šikovných drobcov.
 
 
 
 

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.