Prehľad aktivít v mesiaci marec 2019

V tento krásny jarný mesiac cestoval projekt Zdravý chrbátik opäť naprieč celým Slovenskom. Navštívili sme dokopy 17 škôl v rôznych kútoch Slovenska. Vyšetrili sme približne 25 tried novo zapojených prváčikov.

Konkrétne sme navštívili tieto základné školy: ZŠ Kniežaťa Pribinu Nitra, ZŠ Grundschule Kežmarok, ZŠ Bajkalská a ZŠ Sibírska Prešov, ZŠ na Bielenisku Pezinok, ZŠ Dolinský Potok Kysucké nové mesto , ZŠ Školská Bánovce nad Bebravou, ZŠ Komenského Stará Ľubovňa, ZŠ Mládež. Púchov, ZŠ Obrancov mieru Detva, ZŠ M.R. Štefánika Piešťany, ZŠ Nemocničná Považská Bystrica, ZŠ Potočná Trenčín, ZŠ Mariánska Prievidza,  ZŠ Obrancov mieru Detva, ZŠ M.R. Štefánika Piešťany, ZŠ Nemocničná Považská Bystrica.

11.03.2019 sme na žiadosť školy navštívili špeciálnu školu na Riadku v Ružomberku. Rozhodli sme sa vyskúšať, naše zdravotné cvičenia aj s deckami s ťažkým zdravotným postihnutím. S potešením sme zistili, že pri niektorých deckách má cvičenie zmysel, baví ich a zvládnu ho. A my máme obrovskú radosť. Určite naše cvičenia rozšírime aj do ďalších tried tejto školy.

Navštívili sme aj naše známe materské školy, do ktorých chodievame pravidelne: MŠ Hurbanová, MŠ Furdeka, MŠ Priehradná, MŠ Dolinského v Martine. MŠ Bernoláka, MŠ Hrabovská cesta v Ružomberku.

A samozrejme, sme našu aktivitu smerovali aj k deckám, ktoré s nami chodia cvičiť pravidelne v ich voľnom čase každú stredu do Easy gymu.

{joomplucat:7 limit=6}

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.