Mesiac december

Mesiac december je síce krátky, no o to krajší a príjemnejší pre nás všetkých. Našu prácu na základných a materských školách sme ukončili 19.12.2019 ZŠ Dolinského v Martine. Stihli sme tiež odcvičiť dve stredy v easy gyme, kde si od nás decká odniesli pár malých darčekov, ako odmenu za to, že svoj voľný čas venujú tak prospešnej aktivite ako je pohyb.  Nakoľko majú decká prázdniny, oddýchnu si aj od zdravotných cvičení. Dúfame však, že počas Vianoc nezabudnú na správne držanie tela, ktoré sa im snažíme dennodenne pripomínať. Nezabudni sa aj ty, počas čítania tohto príspevku vystrieť. Zasuň bradu, ramená ťahaj dozadu a dolu, bruško stiahni, chrbátik spevni a napriam sa, akoby si chcel vyrásť.  Výborne!

Navštívili sme tieto základné školy v Martine: ZŠ N. Hejnej, ZŠ Hurbanová, ZŠ Podhájska, ZŠ Dolinského                      

Navštívili sme tieto materské školy v Martine: MŠ Hurbanová, ZŠ J. Kronera, MŠ Dolinského, MŠ Furdeka, MŠ K. Nálepku, MŠ Priehradná, MŠ Lettricha, MŠ Gorkého, MŠ Tajovského      

Navštívili sme tieto materské školy v Ružomberku: MŠ Bystrická cesta, MŠ Hrabovo,  MŠ Bernoláka

Projekt sme po štyroch rokoch ukončili v : ZŠ Podzávoz Čadca      

{joomplucat:36 limit=6}                                         

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.