Mesiac november

Počas jesenného mesiaca november sme sa intenzívne venovali školám a škôlkam najmä v Martine a v Ružomberu ale navštívili sme aj mestá ako Detva, či Kysucké nové mesto. Deckám sa s cvičením skutočne darí a po pár mesiacoch v škole sú vidieť výsledky nie len našej ale najmä snahy zo strany pedagógov, ktorí sa deckám dennodenne venujú.

Každú stredu sme sa stretávali s deckami v Easy gyme, kde sme trávili príjemný ale najmä aktívny čas. Počas našich hodín majú decká možnosť poskladať si dráhu podľa vlastnej fantázie, kde ukladajú najobľúbenejšie prekážky, kým nevytvoria dráhu, ktorá lemuje celú cvičiacu plochu. Na dráhe vybijeme veľa energie, no nie však viac ako by sme potrebovali na cvičenie zdravotných cvikov. Po cvičení sa s deckami zahráme pohybové hry.

Navštívili sme tieto materské školy v Ružomberku: MŠ Bernoláka, MŠ Biely Potok, MŠ Bystrická, MŠ Hrabovo                                       

Navštívili sme tieto materské školy v Martine: MŠ Družstevná, MŠ K. Nálepku, MŠ Dolinského, MŠ Gorkého, MŠ Tajovského, MŠ Furdeka, MŠ Priehradná, MŠ J. Šimeka, MŠ J. Lettricha, MŠ Hurbanová

Navštívili sme tieto základné školy v Martine: ZŠ Priehradná, ZŠ A. Stodolu, ZŠ Hurbanová, ZŠ N. Hejnej, ZŠ J. Kronera, ZŠ Dolinského, ZŠ Podhájska

Projekt sme po štyroch rokoch ukončili v týchto základných školách: ZŠ Obrancov Mieru Detva, ZŠ Clementisova Kysucké Nové Mesto.

 

{joomplucat:35 limit=6}

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.