Pilotnou školou v projekte Zdravý chrbátik sa v Kežmarku stala ZŠ D. Fischera

V pondelok 20. februára sme v priestoroch vybranej pilotnej školy “Dr. Daniela Fischera” v Kežmarku, zahájili celoslovenský projekt Zdravý chrbátik pre okres Kežmarok.

Na začiatku projektu sme  vyšetrili držanie tela detí a následne, sme realizovali školenie pre učiteľov. Edukačného stretnutia sa  zúčastnili nielen učitelia  „ZŠ DR. D. Fischera“, ale aj zástupcovia všetkých základných škôl v meste, na ktorom si prešli  teoretickou, ale aj praktickou prípravou, ktorú budú môcť realizovať s deťmi  na hodinách telesnej výchovy.

Na pilotnú školu sme odovzdali  22 fitlôpt  a 14 podsedákov na správne  držania tela u detí počas sedenia v školských laviciach.

V mene celého tímu sa chcem poďakovať pani riaditeľke Základnej školy Dr. Daniela Fischera, PaedDr. Ivete Slovíkovej, za spoluprácu a  príjemnú atmosféru.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.