Jarnú zostavu cvičia predškoláci v Martine

Minulý mesiac sme pedagógom z Martina predstavili novú zostavu zdravotných cvičení pre deti v predškolskom veku, ktorú sme nazvali jarná zostava. Včera 22.3.2017 sme začali navštevovať materské školy v Martine a spolu s pedagógmi realizujeme zdravotné cvičenie. Cieľom návštevy každej materskej školy v Martine je pomôcť pedagógom zaradiť tieto zdravotné cvičenia do bežného dňa detí, naučiť deti správne cvičiť a podporovať ich pozitívny vzťah k pohybu.

Prvá materská škola ktorú sme navštívili bola ZŠ a MŠ Aurela Stodolu, kde sa výborne cvičilo. Pedagógovia zostavu poznali, deti tiež, malé chybičky deťom pri cvičení upravovali. Zvládli to celé na jednotku. Teší nás takáto spolupráca v prvej materskej škole ktorú sme navštívili.

V Martine plánujeme navštíviť aj ostatné materské školy a veríme, že spoločnými silami podporíme správny vývin chrbtice u detí.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.