Prehľad aktivít v mesiaci jún 2019

V poslednom školskom mesiaci jún sme toho s projektom Zdravý chrbátik stihli celkom dosť.

Zúčastnili sme sa dvoch akcií  Športuj Slovensko 1.06.2019 na Štrbskom plese pri príležitosti dňa detí a 23.06.2019 v Banskej Bystrici pri príležitosti Olympijského dňa. Na týchto akciách nás sprevádzala radosť, dobrá nálada, darčeky a kopec iného. Viac sa môžete dozvedieť v článku Športuj Slovnesko 2109.

Projekt Zdravý chrbátik sa rozrástol o dva okresy: Sninu a Medzilaborce, ktoré ako dúfame, budú niesť myšlienku projektu ďalej.

Na kontrolné dni sem navštívili tieto základné školy: SZŠ ružomberok, ZŠ s MŠ Veľká Lehota, ZŠ k Mahra Trnava, ZŠ S. Chalúpku, ZŠ Dobšinského Prievidza, ZŠ Prenčov Banská ŠtiavnicaZŠ, Klačno 1.A 1.B, ZŠ Klačno 3.A, 3.B a ZŠ s MŠ Lužná, kde sme zahájili projekt s Therabandmi.

Navštívili sme tieto materské školy: MŠ Bernoláková, MŠ Hrabovo, MŠ Bystrická cesta Ružomberok, MŠ J. Lettricha, MŠ Družstevná, MŠ Priehradná, MŠ Hurbanová, MŠ Dolinského

S našimi školákmi a škôlkarmi sme sa rozlúčili, nie však na dlho, väčšina s detí, ktoré navštevujú MŠ, budú v Projekte pokračovať na základných školách. Od budúceho roku rozbiehame projekt Zdravý chrbátik na všetkých základných školách v Martine, ktorých zriaďovateľom je mesto Martin. Taktiež sme sa rozlúčili s deckami, ktoré pravidelne navšetvovali naše cvičenia v Easy gyme.

Decká, prajeme Vám krásne prádzninky! Oddýchnite si od školy ale nezabúdajte na pohyb a správne držanie tela. Utekajte von! Ahojte v septembri.

 

{joomplucat:17 limit=4}

 

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.