Pripravovaná nová cvičebná zostava pre seniorov- už čoskoro!

Nielen mladé telo potrebuje dostatok pohybu a telesnej aktivity, ale aj ľudia vo vyššom veku, kde je viac ako kedykoľvek potrebné, aby vyznávali zdravé pohybové aktivity, ktoré účinne napomáhajú bojovať s príznakmi chorôb a bolesťami. A preto naše občianske združenie OZ Za zdravší  po veľmi úspešnom vydaní metodických príručiek s cvičebnými zostavami pre deti, ktoré sa osvedčili na mnohých materských a základných školách po celom Slovensku, sa rozhodlo vydať metodickú príručku – pomôcku zdravotných cvikov určených pre našich seniorov.

Cvičebné zostavy sú pripravované v spolupráci s kvalifikovanými odborníkmi v tejto problematike z oblasti spondylochirurgie, neurochirurgie, ortopédie, rehabilitácie, fyzioterapie, zdravotníctva a z oblasti pedagogiky.

V blízkej dobe uzrie svetlo sveta naša pripravovaná metodická pomôcka určená pre seniorov. Určite včas Vás o nej budeme informovať.

 Kolektív OZ Za zdravší život.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.