Školenie v MŠ Budovateľská Snina

 

Školenia sa zúčastnilo 21 učiteľov z MŠ Budovateľská, MŠ Paláriková, MŠ Perečínska, ZŠ Komesnkého, ZŠ Budovateľská, ZŠ P.O Hviezdoslava, MŠ Dukelských hrdinov, MŠ Kukučínová, ZŠ Študentská. V materskej škole Budovateľská sme vyšetrili 19 detí, ktorým budú po vyhodnotení výsledkov ich vyšetrenia zaslané späť. Vyšetrenie dostanú s ohodnotením, podľa ktorého sa rodičia na základe nášho odporúčania môžu obrátiť na odborníka v ich okolí. V prípade miernych chýb v držaní tela sa rodičom odporúča zabezpečiť deťom aktívnejší životný štýl, viac pohybu, menej statického sedu a správna obuv. Decká dostali od projektu Zdravý chrbátik letáčiky s informáciami o tom, ako majú správne sedieť, škôlkari však zatiaľ nepoznajú písmená, ale rodičia a  pani učiteľka im s týmito pokynmi určite pomôžu. Školenie v Snine prebiehalo v príjemnej atmosfére, učitelia boli zvedaví a veľa sa pýtali na nové informácie, ktoré sa dozvedeli. Dostali od nás všetky potrebné materiály a my úprimne dúfame, že ich budú aj aktívne využívať s deckami. Ďakujeme veľmi pekne za pomoc pri organizácii a pozývaní pedagógov na toto školenie najmä pani riaditeľke, ktorá bola veľmi ústretová.

{joomplucat:43 limit=4}

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.