Školenie ZŠ Komenského Sabinov

V Utorok 25.02.2020 nám do projektu Zdravý chrbátik pribudol nový okres Sabinov na východe Slovenska. V základnej škole Komenského Sabinov, ktorá je našou pilotnou školu, sa uskutočnil odborný seminár na tému: Prevencia chybného držania tela a deformít chrbtice u detí, ktorého sa zúčastnilo 17 pedagógov. Tohto školenia sa zúčastnili aj pedagógovia druhého stupňa, nakoľko ich téma školenia zaujala. V tejto základnej škole sme vyšetrili 18 nových prváčikov, ktorí sa do projektu Zdravý chrbátik zapoja. Decká dostali plagátiky s pokynmi na správne držanie tela a správny sed, ktoré sa im do budúcna určite zídu. ZŠ Komenského od OZ Za zdravší život okrem všetkých potrebných materiálov dostala aj fit lopty, dynamické podsedáky a expandre, ktoré im spestria zdravotné cvičenia s deťmi. Školenie prebehlo v príjemnej atmosfére a vo výborných podmienkach za čo ďakujeme vedeniu školy a zúčastneným učiteľom.

 

{joomplucat:44 limit=5|columns=3}

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.