Slávnostné odovzdanie spinálných stoličiek

Druhý september sa na základnej škole Ludrová, okr. Ružomberok niesol v znamení usmiatych detských tváričiek. Spomedzi 27 základných škôl v okrese Ružomberok sme vyžrebovali práve spomenutú ZŠ a jednu z jej tried sme vybavili špeciálnymi stoličkami, vďaka ktorým budú prváčikovia sedieť skutočne zdravo. Pri odovzdávaní bola prítomná nielen pani riaditeľka, pani učiteľka, rodičia detí, ale i predseda nášho združenia MUDr. Róbert Rusnák PhD, primár neurochirurgickej kliniky UVN Ružomberok. Naše veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí nám v našom snažení pomáhajú, v tomto prípade obzvlášť pani Žanete zo spoločnosti Spinalis. Vzorová trieda je v súčasnosti jedinou na Slovensku a v Čechách a my pevne veríme, že vďaka nášmu snaženiu bude postupne čoraz viac detičiek sedieť zdravo. Sme radi, že sa nám náš cieľ – Zdravý chrbátik detí darí postupne napĺňať…

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.