Slávnostné odovzdávanie fitlôpt, fit vankúšov a spinálnych stoličiek v Ružomberku

V pondelok, 17.6.2013 sme v parku Š.N. Hýroša zorganizovali slávnostné odovzdávanie fitlôpt, fit vankúšov a spinálnych stoličiek. Decká dostala do toho správneho varu Ivetka Malachovská, ktorej týmto ďakujeme za skutočne profesionálny výkon. Spevom nás potešil “superstárista” Martin Harich a chýbať samozrejme nemohli zástupcovia sponzorov,  /MONDI SCP, PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA, FIT VANKÚŠ, INSPORTLINE, SPINALIS a LPPROMOTION/vďaka ktorým sa nám toto krásne podujatie podarilo zorganizovať. Davové šialenstvo vypuklo vo chvíli, keď sa decká priam vrhli na množstvo fitlôpt vo fontáne. Súťaž vo fúkaní fitlopty, hromadné cvičenie pod dohľadom profesionálnej cvičiteľky nuž a chýbať nemohlo ani sľúbené žrebovanie, ktoré dopadlo nasledovne. ZŠ Liptovské Sliače a ZŠ Svošov získali pre svojich žiakov Fit vankúše pre zdravé sedenie. Špeciálne spinálne stoličky pre celú triedu získala ako prvá základná škola, ZŠ Ludrová. Projekt podporili MONDI SCP, PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA, FIT VANKÚŠ, INSPORTLINE, SPINALIS a LPPROMOTION.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.