Športuj Slovensko Bratislava

Včera 21.09.2019 sa projekt Zdravý chrbátik zúčastnil po štvrtý krát akcie Športuj Slovensko v Bratislave na Železnej studienke. 

Decká ale aj rodičia sa u nás mohli dozvedieť niečo viac o správnom držaní tela, správnom sede, správnom dýchaní a cvičení. Vyskúšali sme si aj naše zdravotné cvičenia priamo na mieste ale nakoľko bolo počasie studené, museli sme sa prispôsobiť.

Decká mali možnosť nechať si vyšetriť chrbátik za účasti rodiča, ktorému sme odovzdali hodnotenie a vysvetlili, ako v prípade potreby postupovať. 

Decká boli perfektné, zvedavé a hlavne športovo naladené. Tí, čo sa najviac snažili dostali od nás odmeny v podobe Fit lôpt, dynamických podsedákov, letákov so správnym sedom, kľúčeniek, náramkov, pier a pod.

Každý, kto sa zastavil mal možnosť prezrieť si všetky naše brožúry so zdravotnými cvikmi a vypočuť si, akým spôsobom sa venujeme problematike správneho držania tela po celom Slovensku. 

 

Ďakujeme a tešíme sa budúci týždeň znovu v Bratislave na akcii 5 minút pre zdravie v Avione.

{joomplucat:25 limit=8}

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.