Stretnutie so seniormi

Dňa 3.12.2018 OZ Za zdravší život v spolupráci so Združením Senior v Ružomberku, zorganizovalo prednášku pre seniorov. Prednáške sa zúčastnilo 60 seniorov. Cieľom prednáške bolo informovať seniorov o pohybových aktivitách a zdravotných cvičeniach, ktoré sú vhodné vyššom veku a ktoré podporujú tzv. zdravé starnutie. Po odprezentovaní teórie sme našim seniorom ukázali pár cvikov, aby si vedeli predstaviť ako spomenuté zdravotné cvičenie vyzerá. Pár odvážlivcov si , aj napriek stiesneným priestorom v ich klube, zacvičilo spolu s nami. Úprimne veríme, že sa nám podarilo osloviť čo najviac dôchodcov a v novom roku sa tak budeme môcť pravidelne stretávať na cvičeniach ktoré pre seniorov plánujeme aplikovať v Ružomberku.

Pánovi predsedovi Jánovi Binderovi, ktorý nám stretnutie pomohol zorganizovať, sme odovzdali 10 DVD s cvičeniami pre seniorov a 14 brožúr s cvičeniami pre seniorov, aby si, aj počas spoločných stretnutí, prípadne v domácom prostredí, mohli cvičenia zopakovať. Pánovi Binderovi ďakujeme za pomoc s organizáciou stretnutia a za podporu nášho projektu.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.