Tretie VIDEO OZ Za zdravší život určené pre krehkých seniorov

V tomto videu si zacvičíme zdravotné cvičenia určené krehkým seniorom, ktorí majú problém s udržiavaním rovnováhy prípadne sa boja cvičiť alebo majú ďalšie limitujúce faktory, ktoré obmedzujú cvičenie v stojí. Cvičenie nie je vhodné pre seniorov a ľudí, ktorí sú PO OPERÁCII KRČNEJ ALEBO HRUDNEJ CHRBTICE najmenej tri mesiace. Pred začatím cvičenia je nutné sa rozihriať 2 minútami chôdze na mieste. Je potrebné zvoliť správnu stoličku ! Stolička nesmie byť na kolieskách a nemala by mať opierky na ruky. Je vhodné aby mala operadlo. Aktívni seniroi si môžu zacvičiť všetky cviky v stojí, rovnako ako všetky naše predošlé cvičenia, ktoré sa cvičia v Tureckom sede. Chystáme však aj pre vás špeciálne video. Dodržiavajte prosím pitný režim a cvičte vo vyvetranej miestnosti.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.