Vyšetrili sme chrbátiky detí v meste Handlová

V spolupráci s vedúcou odboru školstva mesta Handlová pani Mgr. Jaroslavou Maslíkovou sme 11.4.2017 spustili projekt Zdravý chrbátik v meste Handlová. Pilotnou školou sa stala Základná škola Školská 526/53.

Na vybranej skupine detí sme vyšetrili ich stav chrbátikov a  za asistencie samotných detí sme sa učili ako správne sedieť  počas vyučovania. Len čo sme dovyšetrovali chrbátiky, už nás čakala početná skupinka učiteľov základných škôl, ktorí s veľkým záujmom a nadšením absolvovali teoretickú aj praktickú časť po vedením Mgr. Maríny Kolarovej. Učitelia tak mali možnosť si priamo v praxi vyskúšať jednotlivé cviky. Praktická hodina bola rozdelená na rozcvičku a cviky s loptou.

Touto cestou by sme chceli poďakovať aj pánovi Petrovi Košičárovi a spoločnosti YADO, nášmu partnerovi za pomoc pri organizovaní projektu v meste Handlová.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.