Výsledky vyšetrení

Vážený rodič.

Na základe bezplatného vyšetrenia, ktoré prebehlo na základnej škole, ktoré Vaše dieťa navštevuje Vám posielame výsledok vyšetrenia.

Klasifikácia vyšetrenia a odporúčanie:

A dieťa bez viditeľnej deformity chrbtice a deficitu pohybu (naďalej u svojho dieťaťa podporujte správne držanie tela, správne sedenie a pohyb).

B dieťa s minimálnou deformitou chrbtice a bez deficitu pohybu (odporúčame pravidelné cvičenie pod vedením fyzioterapeuta, dostatok pohybu, nácvik a podpora správneho držania tela).

C dieťa s deformitou chrbtice a bez deficitu pohybu (odporúčame špecializované odborné vyšetrenie, špecializované cvičenie s individuálnym prístupom, nácvik a podpora správneho držania tela).

D dieťa s deformitou chrbtice a s obmedzením pohybu (je nutné špecializované odborné vyšetrenie so stanovením ďalšieho postupu).

O odbornom cvičení pod vedením fyzioterapeuta (v prípade výsledku B a C) sa informujte na tel. čísle 0915/580 090 v pondelok od 13.00 – 14.30 hod (cvičenie bude realizované na základných školách od septembra 2013).

Na odborné vyšetrenie je nutné sa objednať na tel. čísle 0915/580 090 v pondelok od 13.00 – do 14.00 hod.

V prípade Vášho záujmu o ďalšie odborné rady nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: //old.zdravachrbtica.sk/vysledky-vysetreni/info@zdravachrbtica.sk“ style=“box-sizing: border-box; -webkit-font-smoothing: antialiased; text-rendering: optimizelegibility; font-size: 12px; color: rgb(45, 92, 105); text-decoration: none;“>info@zdravachrbtica.sk

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.