Zahájenie projektu “Zdravý chrbátik” v Bardejove

15.3.2018 sme projekt “Zdravý chrbátik” zahájili v Bardejove. Pilotnou školou sa stala ZŠ a MŠ Pod Vinbargom. Školenie sme zorganizovali v spolupráci s vedúcou odboru školstva mesta Bardejov PhDr. Annou Novákovou a vedením školy.

Na pilotnej škole sme vyšetrili 1A triedu. Výsledky vyšetrenia budú poskytnuté rodičom, aby v prípade potreby mohli absolvovať potrebné vyšetrenia a cvičenia u odborníkov. Školu naše OZ Za zdravší život vybavilo podsedákmi na správny sed a fitloptami na realizáciu zdravotných cvičení. Vyšetrení prváci dostali inštruktáž a letáky o správnom sede. Okrem sedu v škole budú  na hodinách telesnej výchovy cvičievať zdravotné cvičenia, nakoľko sa učiteľky tejto školy zúčastnili nášho odborného školenia.

Na školení sa zúčastnili aj pedagógovia z ďalších 6 základných a 9 materských škôl z Bardejova. Každá zúčastnená základná a materská škola dostala DVD so zdravotným cvičením. Tieto môžu aplikovať na svojich školách s deťmi.

Celkovo sa školenia zúčastnilo 21 pedagógov. Za účasť všetkým ďakujeme.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.