Zahájenie projektu v Moldave nad Bodvou

Dňa 16.10.2018 bol projekt “Zdravý chrbátik” predstavený v Moldave nad Bodvou. Pilotnou školou sa stala ZŠ ČSA, kde sa školenie konalo. V pilotnej škole sme vyšetrili nových prvákov a odovzdali sme škole fitlopty a podsedáky Dynasit a DVD so zdravotným cvičením. DVD dostali aj ostatné zúčastnené základné a materské školy.
Dnešného školenia sa zúčastnilo až 31 učiteľov a vychovávateľov z pilotnej školy a zo susednej základnej a materskej školy. Za takúto veľkú účasť ďakujeme pani riaditeľke PaedDr. Andrei Pappovej a špeciálnej pedagogičke PaedDr. Božene Bojkovej, ktoré nás do školy pozvali a pomohli nám s organizáciou školenia.
Tešíme sa, že bol o projekt takýto veľký záujem a že spoločnými silami prispejeme k zdravému vývinu chrbtice u detí. Ďakujeme za to všetkým zúčastneným pedagógom.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.