Zdravý chrbátik v Šamoríne

OZ Za zdravší život predstavilo dňa 20.9.2018 projekt “Zdravý chrbátik” v Šamoríne. Projekt sme predstavili na ZŠ M. Korvína vďaka ústretovosti pani riaditeľky RNDr. Gabrielly Bugárovej, ktorá nám s organizáciou školenia pomohla.
V rámci projektu sme novým prvákom vyšetrili držanie tela a chrbticu. Ich vývin budeme sledovať v priebehu nasledovných štyroch rokov.
Školenie otvoril a problematiku týkajúcu sa deformít chrbtice predniesol doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD., predseda OZ Za zdravší život. Zúčastneným učiteľom z dvoch základných a z dvoch materských škôl sme následne predstavili naše zostavy zdravotných cvičení, ktoré si následne aj sami zacvičili na praktickej časti.
Základná škola M. Korvína dostala ako darček od nášho občianskeho združenia fitlopty, dynamické podsedáky a všetky zúčastnené školy dostali DVD so zdravotným cvičením. Takýmto spôsobom sa snažíme pedagógom uľahčiť prácu s deťmi a realiziu zdravotných cvičení na základných a materských školách.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.