Zahájenie projektu Zdravý chrbátik v okrese Snina a Medzilaborce

Včera a dnes sme Projekt zdravý chrbátik zahájili na východe východu. Boli sme v okrese Snina a Medzilaborce. Prvé školenie sa uskutočnilo v MŠ Československej armády v Snine, ktorú na školenie navrhol odbor školstva okresu Snina nakoľko je to špeciálna škôlka, kde majú rehabilitačnú miestnosť a fyzioterapeuta. Školenia sa zúčastnilo 10 pedagógov zo základných a materských škôl z okolia mesta Snina. Vyšetrili sme tu 22 detí. Druhé školenie sa organizovalo na ZŠ Komenského v Medzilaborciach a zúčastnilo sa ho 8 učiteľov zo základných a materských škôl z okolia Medzilaboriec. Vyšetrili sme 15 nových prváčikov. Každej zo škôl sme odovzdali 25 fit lôpt, 15 podsedákov a DVD so zdravotnými cvikmi. Školenia sa niesli v dobrej nálade a pedagógovia bolo zvedaví. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. 
S pozdravom Projekt Zdravý chrbátik.
{joomplucat:18 limit=9}

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.