Zapojte sa do projektu Zdravý chrbátik aj vy !

Milé pani učiteľky, milí rodičia, milé decká
veríme, že projekt Zdravý chrbátik už celkom dobre poznáte z našich aktivít na školách, škôlkach a rôznych akcií po celom Slovensku, ktorým sa venujeme počas celého roku.  Pôsobíme už v 64 okresoch Slovenska vo vyše 800 základných a 400 materských škôl. 
O chvíľu otvárame nový školský rok a náš kalendár sa plní školami a škôlkami z rôznych kútov Slovenska, na ktoré sa znovu vraciame aby sme pedagógom pomohli so zdravotnými cvičeniami, ktoré cvičia so svojimi žiakmi. 
Ak ste učiteľka, učiteľ alebo rodič a Vaša škola alebo škôlka ešte nie je zapojená do projektu a má chuť sa zapojiť dajte nám vedieť.  Pripravíme teoretické aj praktické školenie pre pedagógov. Školy a škôlky, na ktorých sa školenie uskutoční od nás dostanú pomôcky v podobe fitlôpt a dynasitov, ktoré budú môcť následne využívať v prospech svojich chrbátikov. Projekt je bezplatný. Jedinou podmienkou je, aby bol zapojený celý prvý stupeň základnej školy. 
Poprosíme aby sa nám e-mailom ozvali osoby z vedenia školy, ktorá majú záujem o projekt Zdravý chrbátik. 
Pre viac informácií sme vám k dispozícii: 
manažérka projektu : PhDr. Zuzana Hrčková, 
t.č: ‪0918 149 068
fyzioterapeut projektu: Bc. Radka Komárová
t.č.‪0915 580 090‬
{joomplucat:22 limit=4}

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.