Zdravý chrbátik na Myjavských kopaniciach

Základná škola Myjavská Na Štúrovej ulici sa v spolupráci s mestom Myjava stala pilotnou školu v okrese, ktorá sa zapojila do projektu s názvom Zdravý chrbátik. S preventívnym projektom určeným pre deti navštívili školu dňa 29.05.2017 zástupcovia občianskeho združenia OZ Za zdravší život.

Základnej škole darovalo občianske združenie Za zdravší život cvičebné pomôcky. Po vyšetrení chrbátikov u vybranej skupiny detí prebiehalo edukačné stretnutie pod vedením odbornej garantky v oblasti liečebno-kondičnej rehabilitácie Mgr. Maríny Srpoňovej. O odborno-praktickú prezentáciu prejavilo záujem  11 učiteliek/učiteľov. Učitelia pod vedením odbornej garantky tak mali možnosť si priamo v praxi vyskúšať jednotlivé cviky.

V mene celého tímu by som chcel poďakovať pani Mgr. Alene Kmeťovej,  školského úradu mesta Myjava, za pomoc pri organizovaní projektu a tiež samotným učiteľkám, ktoré sa zúčastnili edukačného školenia “Zdravý chrbátik”. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.