Zdravie našich detí je to najcennejšie!

Nový školský rok klope na dvere. Dokupujeme všetko potrebné, len aby ten náš drobizg nepriniesol hneď druhý deň poznámku, že mu čosi chýbalo. Napadlo vás ale niekedy myslieť aj na zdravie Vášho dieťaťa? Nie, nemierim na kvalitné oblečenie, obuv, dokonca ani na vitamínové bomby na desiatu. K napísaniu týchto riadkov ma priviedla debata s prednostom Neurochirurgickej kliniky Ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku, MUDr. Róbertom Rusnákom PhD.
Pôvodná debata o mojich problémoch s krížami sa zvrtla na deti. Nechápala som ako môžem mať poškodenú  chrbticu vo svojich 40 rokoch. Športujem, zdravo sa stravujem, žijem aktívny život. „Milá pani a koľko času presedíte denne pri počítači? Dnes nie je žiadna rarita, keď mi sem chodia omnoho mladší pacienti od vás.“  

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.