Zdravý chrbátik v Leviciach

V Leviciach sme odprezentovali projekt Zdravý chrbátik. Školenie otvoril vedúci odboru školstvá Mgr. Martin Bátovský, ktorý nám spolu s Mgr. Vierou Kiššovou pomohli školenie v Leviciach zorganizovať.

Školenia sa zúčastnilo 21 učiteľov. Na teoretickej časti si učitelia vypočuli problematiku chybného držania tela a informovali sme ich o možnostiach nápravy deformít chrbtice pomocou zdravotných cvičení. Tieto cvičenia si učitelia vyskúšali na praktickej časti a môžu ich aplikovať na hodinách telesnej výchovy.

Na ZŠ Ul. Sv. Michala sme vyšetrili 25 žiakov a poučili sme ich o správnom sedení v školskej lavici. Žiaci budú mať možnosť aj cvičiť naše cvičenia na podporu správneho držania tela na hodinách telesnej výchovy, nakoľko OZ Za zdravší život darovalo tejto škole aj pomôcky na cvičenie.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.