Zdravý chrbátik na Kysuciach

Koncom mesiaca máj (30.05.2016) sme ako posledné školy v školskom roku 2015/2016 navštívili s preventívnym projektom  Zdravý chrbátik určeným pre deti,  dve základné školy na Kysuciach.  Navštívili sme vybrané  školy – Základnú školu Clementisova v Kysuckom Novom Meste a Základnú školu Podzávoz v meste Čadca.  Vyšetrili sa chrbátiky u vybraných detí a následne na samotných školách prebiehalo veľké školenie učiteľov z okolitých základných škôl. Na vybrané školy občianske združenie OZ Za zdravší život darovalo cvičebné pomôcky, ktoré môžu deti v praxi využívať na hodinách telesnej výchovy .

Zároveň vybrané školy na Kysuciach boli ako posledné školy zapojené do projektu Zdravý chrbátik v školskom roku 2015/2016. Touto cestou by sme chceli samotným deťom a učiteľom popriať krásne prázdniny a tešíme sa s projektom v novom školskom roku:-)

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.