Zdravý chrbátik na škole v Liptovskom Hrádku.

V pondelok 25.1. 2016 sme sa s  projektom Zdravý chrbátik predstavili na základnej škole J.D. Matejovie v Liptovskom Hrádku. Za účasti odborného garanta a neurochirurga doc. MUDr. Róberta Rusnáka,PhD., primátora mesta Liptovský Hrádok Ing. Branislava Trégera a manažérky občianskeho združenia Mgr. Zuzany Hrčkovej.

Základnej škole občianske združenie Za zdravší život darovalo cvičebné pomôcky a po vyšetrení detí prebiehalo edukačné stretnutie pod vedením odbornej garantky v oblasti fyzioterapie Mgr. Maríny Srpoňovej. Za veľkého záujmu učiteliek školy J.D. Matejovie si po prezentácii teoretickej časti názorne vyskúšali cvičebné zostavy jednotlivých cvikov, ktoré môžu učiteľky hravou formou využiť pri cvičení so samotnými deťmi na komplexné posilnenie ich chrbátika.

Touto cestou sa chceme poďakovať pani riaditeľke ZŠ J.D. Matejovie, Ing. Ľubici Kertesz za priam rodinnú atmosféru ako aj samotným učiteľkám, ktoré sa zúčastnili školenia a v neposlednom rade aj vedeniu mesta Liptovský Hrádok.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.