Zdravý chrbátik na Záhorí

V spolupráci s referentkou Spoločného školského úradu pani Mgr. Danou Čárskou sme 21.3.2017 spustili projekt Zdravý chrbátik v materských aj základných školách v okrese Skalica. Pilotnou školou sa stala Základná škola Strážnická.

Ako prví sa s projektom oboznámili učitelia materských škôl, ktorí pod vedením odbornej garantky pre oblasť liečebno-kondičnej rehabilitácie Mgr. Maríny Kolárovej absolvovali teoretickú aj praktickú časť. Potom naše kroky zamierili do triedy s prváčikmi, ktorým sme vyšetrili ich chrbátiky.

Len čo sme dovyšetrovali chrbátiky, už nás čakala početná skupinka učiteľov základných škôl, ktorí s veľkým záujmom a nadšením absolvovali teoretickú aj praktickú časť.

V mene celého tímu by sme sa veľmi chceli poďakovať pani Mgr. Dane Čárskej za spoločné zorganizovanie školenie, učiteľom za hojnú účasť a pozitívne ohlasy  a Základnej škole Strážnická za pohostinnosť.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.