Zdravý chrbátik v Brezne

18.10.2016 Brezno– V meste Brezno  sme zapojili Základnú školu s materskou školou Pionierska 2 do projektu Zdravý chrbátik. Spomínanej základnej škole sme darovali cvičebné pomôcky určené na zdravotné cvičenie. Následne sme zavítali do triedy, kde nás už čakali usmievavé deti, pod vedením odbornej garantky sme vyšetrili stav ich chrbátikov a pokračovali sme odborným seminárom, ktorý bol určený pre učiteľov I. stupňa základných škôl v okrese.

Po skončení seminára sme vďaka tomuto detskému projektu odovzdali učiteľom DVD nosiče, na ktorých sú nahraté rôzne kombinácie zdravotných cvičení s fitloptou. Sme radi, že naše odborné rady prijali  samotní učitelia s nadšením a budú ich využívať na svojich hodinách telesnej výchovy spolu s deťmi.

Touto cestou by sme chceli poďakovať aj pánovi Ing. Alešovi Bílkovi za pomoc pri organizovaní projektu v meste Brezno.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.