Zdravý chrbátik v meste Trenčín

Deti sa po letných prázdninách vrátili naspäť do školských lavíc a  kolektív občianskeho združenia Za zdravší život s radosťou začal navštevovať školákov s projektom Zdravý chrbátik v novom školskom roku 2016/2017.  Ako prvú školu v okrese Trenčín sme navštívili  5-teho októbra, Základnú školu Na dolinách.  Počas návštevy školy sme vyšetrili stav detských chrbátikov u vybranej skupine detí.  V rámci projektu sme školu bezplatne zabezpečili cvičebnými pomôckami, ako fitloptami a podsedákmi na správne sedenie.

Na samotnej škole po odbornom vyšetrení detí prebiehalo edukačné stretnutie pre všetkých učiteľov z okresu Trenčín. Do školenia sa zapojilo 16 učiteliek zo 7 škôl. Počas edukácie si učitelia prakticky osvojili cvičebnú zostavu a darovali sme učiteľkám DVD s ukážkami cvikov, ktoré budú môcť využívať v praxi.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.