Zdravý chrbátik uvítal školský rok v Ružomberku

V septembri sa náš projekt “Zdravý chrbátik ” naplno rozbehol. A kde by sme mohli lepšie  zahájiť  začiatok nového školského roku, ako v našom pôsobisku v Ružomberku, sme si ani tento rok nevedeli predstaviť.

Na našej pilotnej škole ZŠ Zarevúca nás tradične privítali pán riaditeľ Mgr. Michal Lazár a pani zástupkyňa pre 1.stupeň pani Mgr. Anna Chrenková. Spolupráca s nimi tvorí inšpiráciu pre našu prácu na základných školách. Ďakujúc ich ochote, sme so žiakmi ZŠ Zarevúca pripravili aj nové DVD a metodickú príručku, ktorá sa čoskoro dostane do základných škôl. Za ich dlhoročnú spoluprácu sme sa poďakovali dynamickými smerovými podložkami, ktoré budú žiaci využívať v počítačovej učebni počas výučby.

Naša pilotná materská škola je MŠ Bystrická v Ružomberku. Okrem pravidelného svičenia s predškolákmi, na tejto materskej škole tvoríme učebné materiály pre pani učiteľky. Na ich tvorbe sa aktívne podieľa pani riaditeľka PaedDr, Ivica Ondrušková, PhD., ktorá nás usmerňuje a podporuje v tejto problematike, aby sme spoločnými silami prispeli k správnemu vývinu držania tela a chrbtice u detí v predškolskom veku.

Celému učiteľskému kolektívu ZŠ Zarevúca a MŠ Bystrická ďakujeme za dlhoročnú spoluprácu.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.