Dlho očakávaná nová cvičebná zostava pre seniorov je na svete!

V marci 2017 sme sa na našej stránke zmienili o pripravovanej novej cvičebnej zostave pre seniorov. S radosťou Vám oznamujeme, že spomínané DVD so zdravotnými cvikmi pre seniorov máme už v predaji na našej stránke (na pravej strane v sekcii objednávky).

Inštruktážne DVD obsahuje cvičebné zostavy, ktoré boli vytvorené špeciálne pre ľudí vo vyššom veku. Pripravované boli v spolupráci s kvalifikovanými odborníkmi v tejto problematike z oblasti spondylochirurgie, neurochirurgie, ortopédie, rehabilitácie, fyzioterapie a zdravotníctva.

Toto DVD obsahuje dve 25 minútové cvičebné zostavy. Prvá cvičebná zostava je určená pre menej zdatných seniorov, v ktorej sa postupne od jednoduchších cvikov dostanete k zložitejším . Pre aktívnejších seniorov ponúkame v druhej zostave o niečo zložitejšie cviky s gumou. Cviky sú vo všeobecnosti zamerané najmä na celkové zlepšenie hybnosti, svalovej sily, udržanie mobility a ovplyvnenie bolesti pohybového aparátu seniorov.

V príručke sa naučíte nielen ako správne cvičiť ale aj ako správne dýchať pri cvičení. Aby bol efekt cvičenia čo najlepší je nutné aby ste cviky prevádzali pomaly, koncentrovane a s dôrazom na správne dýchanie . Viac sa však dozviete v DVD.

Veríme, že so zvolenou cvičebnou zostavou budete spokojní a vaša chrbtica Vás už nebude viac trápiť.

Príjemné cvičenie Vám praje kolektív OZ Za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.