Zúčastnili sme sa medzinárodného semináru v Prahe.

Na pozvanie od Českej asociace Sport pro všechny (ČASPV) sme sa zúčastnili v dňoch  27.- 28. 11. 2015 medzinárodného seminára učiteliek a cvičiteliek predškolských detí v Prahe. Činnosť ČASPV sa snaží sprístupniť telesnú výchovu a šport širokej verejnosti a čerpá z práce odborníkov, lekárov a telovýchovných pedagógov.

Na medzinárodnom seminári za OZ Za zdravší život uvítal a predstavil našu činnosť samotný predseda združenia , odborný garant a prednosta neurochirurgickej kliniky v Ružomberku pán doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD. Za účasti odbornej garantky pre oblasť predškolskej pedagogiky pani PaedDr. Ivici Ondruškovej, PhD. a  garantky v oblasti fyzioterapie pani Mgr. Maríny Srpoňovej sme predstavili samotný náš projekt „Zdravý chrbátik“, ktorý je zameraný aj na deti v predškolskom veku. Prezentovali sme naše odborné rady, stratégie výchovno-vzdelávacej činnosti s dôrazom na zdravotné aspekty ako aj cvičebné zostavy pre deti v predškolskom veku a ich správne prevedenie a chyby pri cvičení.

Samotná prezentácia zožala veľký úspech a pozitívnu odozvu zúčastnených hostí na medzinárodnom seminári.

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.