Informačno-edukačné centrum

Informačné centrum OZ Za zdravší život sa venuje podpore činností k rozvoju zdravia populácie s dôrazom na deti, mládež a seniorov.

 

Informačné centrum OZ Za zdravší život sa venuje podpore činností k rozvoju zdravia populácie s dôrazom na deti, mládež a seniorov. Hlavná činnosť spočíva v edukácii v oblasti problematiky správneho držania tela.

Našou činnosťou sa snažíme predovšetkým predchádzať vzniku deformít chrbtice, ktoré dnes trápia veľkú časť populácie. V našom informačnom centre sa môžete dozvedieť viac o tom, ako správne držať svoje telo, ako správne sedieť, ako správne cvičiť zdravotné cvičenia, ktoré sú pre vás pripravené v našich edukačných materiáloch. Ďalej sa môžete dozvedieť, či máte správne držanie tela a podstúpiť vyšetrenie na špecializovanom prístroji Formetric Diers 4D.

informačné centrum poskytuje nasledovné služby:

 

Kde nás nájdete?

Informačno-edukačné centrum OZ Za zdravší život

Záhradnícka 74
Bratislava – Ružinov

(polyfunkčná budova OCTOPUS HABITAT, prízemie, oproti Slovanetu)

 

{google_map}Záhradnícka 74, Bratislava, Slovakia{/google_map}

 

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať

Prihláste sa do odberu noviniek

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ostaňme v kontakte

Sledujte našu aktivitu aj na našich sociálnych sieťach.